Podolski nie odpuszcza. Pokazał zdjęcia z akademii

Lukas Podolski opublikował w sieci zdjęcia Akademii Górnika "od środka" i przy okazji skierował słowa do władza miasta Zabrze. "Tak wygląda" - napisał na platformie X. To niejako kontra do słów prezydent Małgorzaty Mański-Szulik.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Lukas Podolski pokazał Akademię Górnika od środka WP SportoweFakty / Kuba Duda / X / profil Lukasa Podolskiego / Lukas Podolski pokazał Akademię Górnika od środka
"Kolejne zwycięstwo Trójkolorowych. Górnik Zabrze rycerzem tej wiosny. Zawsze jesteśmy z Wami. Budowę stadionu finalizujemy, akademię rozwijamy a o zawodników dbamy. Jadymy durś!" - napisała Małgorzata Mańka-Szulik w mediach społecznościowych.

Dodała do tego zdjęcie ze stadionu. Radosna, uśmiechnięta, a wszystko po tym, jak Górnik Zabrze w miniony weekend pokonał przy Roosevelta 81 Śląsk Wrocław 2:0.

Wpis Mańki-Szulik rozwścieczył fanów z Torcidy, uwagę na niego zwrócił też Lukas Podolski. Konkretnie chodzi o fragment związany z Akademią Górnika, której w ostatnim czasie Urząd Skarbowy zajął konto.

ZOBACZ WIDEO: 6 lat, a już czaruje. Zobacz, co potrafi syn reprezentanta Polski

"Sprawa tego jak traktujecie Akademię i dzieciaki, tego że przez waszą politykę zabrano pieniądze Akademii, co tylko potwierdza moje zdanie na ten temat. Kolejny skandal a cierpią na tym dzieci w Akademii. Ja mam tego dość. Nie jest wam po prostu wstyd?? Trzeba otworzyć oczy i walczyć o zmiany dla dobra dzieci, Akademii i Górnika!" - pisał "Poldi" już wcześniej na platformie X do włodarzy miasta Zabrze.

Teraz poszedł o krok dalej. W kolejnym wpisie opublikował kilka zdjęć i pokazał, jak wygląda Akademia Górnika od środka. Obrazki są przerażające. "Jeszcze raz dla miasta Zabrze i innych tak wygląda nasza Akademia Górnika" - napisał w komentarzu, kierując swój wpis nie tylko do prezydent, ale i wszystkich rządzących miastem.

Co widać na zdjęciach? Zdezelowane drzwi, prysznice czy siłownię w stanie krytycznym - obrazki, jakie opublikował Podolski, mówią same za siebie. Wystarczy na nie spojrzeć poniżej.

Zobacz także:
Rośnie zainteresowanie Ennalim. Gracz Górnika Zabrze odejdzie już latem?
Nemanja Nikolić odwiedził Legię. Co król strzelców robi w Polsce?

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×