Tyle co wszedł na boisko. Zobacz, co zrobił Milik po minucie gry

To było prawdziwe wejście smoka Arkadiusza Milika. Minutę po wejściu na boisko Polak strzelił gola, dzięki czemu Juventus wyeliminował Lazio i awansował do finału Pucharu Włoch.

Tomasz Galiński
Arkadiusz Milik strzelił gola minutę po wejściu na boisku i dzięki temu Juventus awansował do finału Pucharu Włoch Twitter / Screen / Polsat Sport / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik strzelił gola minutę po wejściu na boisku i dzięki temu Juventus awansował do finału Pucharu Włoch
Półfinały Pucharu Włoch rozgrywane są systemem mecz i rewanż. W pierwszym spotkaniu Juventus pokonał u siebie Lazio 2:0. W rewanżu rzymianie do 83. minuty prowadzili 2:0 i zanosiło się na dogrywkę, ale najwyraźniej inne plany na ten wieczór miał Arkadiusz Milik.

Polak pojawił się na boisku dosłownie minutę wcześniej i został bohaterem swojego zespołu. Timothy Weah zagrał płasko w okolice piątego metra, Milik ruszył do piłki i dopełnił formalności.

Był to dla niego czwarty gol w tej edycji Pucharu Włoch (wcześniej popisał się hat-trickiem w starciu z Frosinone w 1/4 finału).

Zobacz trafienie Arkadiusz Milika:

Dla Milika jest to powrót do gry po kontuzji przywodziciela, z którą zmagał się w ostatnich tygodniach. W minionej kolejce Serie A dostał kilkanaście minut przeciwko Cagliari, ale gola nie strzelił. Teraz został bohaterem, bo jego bramka sprawiła, że Juventus zagra o trofeum 15 maja w Rzymie.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)