Zagłębie Lubin ma nowego prezesa. Powrót po 15 latach

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Zagłębie Lubin / Na zdjęciu: Paweł Jeż został nowym prezesem Zagłębia Lubin
Materiały prasowe / Zagłębie Lubin / Na zdjęciu: Paweł Jeż został nowym prezesem Zagłębia Lubin
zdjęcie autora artykułu

Nowym prezesem Zagłębia Lubin został Paweł Jeż. Zastąpił na tym stanowisku Michała Kielana, który został odwołany przez radę nadzorczą około miesiąc temu.

22 marca Zagłębie Lubin poinformowało, że Michał Kielan przestał być prezesem klubu. W sumie pracował w Lubinie przez niespełna 2,5 roku.

Nowy prezes miał być wybrany w formie konkursowej i 24 kwietnia Zagłębie wydało komunikat. Funkcję tę przejął Paweł Jeż, dla którego jest to powrót do klubu po piętnastu latach.

W przeszłości Jeż nie tyle był w Zagłębiu, co był prezesem tego klubu (od 19 marca 2008 do lipca 2009 roku).

Jedną z najważniejszych decyzji nowego prezesa będzie przyszłość trenera Waldemara Fornalika. Jego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2024 i już parę tygodni temu zaczęły pojawiać się głosy, że nie zostanie przedłużony ze względu na niesatysfakcjonujące wyniki.

Obecnie "Miedziowi" zajmują jedenaste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy i mają pięć punktów przewagi nad strefą spadkową.

CZYTAJ TAKŻE: Javier Tebas ponownie szokuje. Mecze La Ligi będą rozgrywane poza Hiszpanią? Nagły zwrot akcji ws. kandydata na trenera Bayernu

[b]

[/b]

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)