PKO BP Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok - Warta Poznań. Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Radość piłkarzy Jagiellonii Białystok
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Radość piłkarzy Jagiellonii Białystok
zdjęcie autora artykułu

W ostatniej kolejce PKO BP Ekstraklasy Jagiellonia Białystok zmierzy się z Wartą Poznań. Sprawdź, gdzie możesz obejrzeć to spotkanie.

W tym artykule dowiesz się o:

PKO BP Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok - Warta Poznań. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

W walce o mistrzostwo Polski pozostały już tylko dwie drużyny: Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław. Oba zespoły mają po 60 punktów, ale to Jagiellonia Adriana Siemieńca przewodzi w tabeli dzięki lepszemu bilansowi bezpośrednich spotkań. Śląsk wygrał u siebie 2:1, jednak na wyjeździe przegrał 1:3, co daje przewagę drużynie z Białegostoku.

Zadanie przed Jagiellonią jest więc bardzo proste - wygrać w sobotę z Wartą Poznań, bo dzięki temu nie będzie musiała oglądać się na rywali. Białostoczanie będą faworytem tego spotkania, ale przy takiej presji wszystko może się wydarzyć.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 17:30. Transmisja dostępna będzie na kanałach TVP 2, TVP Sport, Canal+ Sport 4.

Jagiellonia Białystok - Warta Poznań w internecie. Stream online, live

Mecz Jagiellonia Białystok - Warta Poznań zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Pilot WP, Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu Jagiellonia Białystok - Warta Poznań: 25.05.2024 (sobota), godz. 17:30. Transmisja TV: TVP 2, TVP Sport, Canal+ Sport 4. Stream online: Pilot WP, Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty