Wideo z kibicami niesie się po sieci. Zobacz, co zrobił Albańczyk

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / kos_data / Na zdjęciu: kibic reprezentacji Włoch
Twitter / kos_data / Na zdjęciu: kibic reprezentacji Włoch
zdjęcie autora artykułu

Szaleństwo w związku z Euro 2024 trwa w najlepsze. Przed meczem Włochy - Albania w Dortmundzie miało miejsce spotkanie kibiców obu zespołów. Doszło do zabawnej sytuacji.

W sobotę odbyły się pierwsze mecze w grupie B mistrzostw Europy rozgrywanych w Niemczech. Na stadionie Signal Iduna Park w Dortmundzie zmierzyły się zespoły Włoch i Albanii. Reprezentacja Italii straciła bramkę już w pierwszej minucie, ale potem odpowiedziała dwoma golami i zwyciężyła ostatecznie 2:1 (więcej tutaj).

Przed tym meczem miały miejsce zabawne wydarzenia z udziałem kibiców obu zespołów. W strefie dla fanów doszło do spotkania dwóch grup, które śpiewały pieśni i trochę się przekrzykiwały. Atmosfera była tak radosna, że w pewnym momencie doszło do ciekawej sytuacji.

Jeden z albańskich kibiców zdecydował się... połamać spaghetti. We Włoszech łamanie makaronu przed wrzuceniem go do garnka jest uznawane za profanację. Albański fan chciał w ten sposób sprowokować sympatyków drużyny rywali.

ZOBACZ WIDEO: Kto w ataku na Holandię? Ekspert zwraca uwagę na duże ryzyko

W pewnym momencie jeden z włoskich kibiców uklęknął przed Albańczykiem. Składając razem dłonie, błagał, aby ten powstrzymał się przed łamaniem makaronu. Jego prośba nie została jednak spełniona. Już po chwili spaghetti kawałki spaghetti zostały rozrzucone na ulicy.

Sytuacja ta została przez kibiców nagrodzona gromkimi brawami. Wszyscy zdawali sobie sprawę z tego, że był to tylko żart. To pokazało, jak dobra atmosfera była pomiędzy fanami obu zespołów. Takie sceny aż chce się oglądać podczas turnieju w Niemczech.

Typowanie
Polska
Typowanie zakończone
Holandia
Jak typują inni
0%
WYGRA
0%
REMIS
0%
WYGRA
Sprawdź jak typują inni
Typuj następnym razem!
Sprawdź nadchodzące mecze w kalendarzu
Trwa ładowanie...

Zobacz także: Imponujące otwarcie Euro 2024. Niemcy zagrali po mistrzowsku "Łamanie nóg". Gwiazdy futbolu poruszone tym, co stało się w meczu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty