Mamy zdjęcia Pajor w Barcelonie. Tylko zobacz, kto pojawił się obok

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Ewa Pajor podpisała kontrakt z FC Barceloną
Materiały prasowe / Ewa Pajor podpisała kontrakt z FC Barceloną
zdjęcie autora artykułu

Najlepsza polska piłkarka Ewa Pajor związała się trzyletnim kontraktem z FC Barceloną. Do sieci trafiły już migawki z zawodniczką w roli głównej. Ponadto reprezentantka naszego kraju zabrała głos ws. transferu.

W tym artykule dowiesz się o:

Ewa Pajor po dziewięciu latach gry w VfL Wolfsburg zdecydowała się na zmianę otoczenia. Teraz będzie rywalizować w barwach FC Barcelony.

- Po wielu pięknych latach w Wolfsburgu, gdzie rozwinęłam się jako zawodniczka, poczułam, że przyszedł czas na zmianę - powiedziała polska piłkarka, cytowana w komunikacie prasowym.

Dlaczego postawiła właśnie na kataloński klub?

- Zdecydowałam, że Barcelona będzie miejscem, w którym mogę dalej stawać się lepszą zawodniczką i czerpać z doświadczenia klubu z ogromnymi tradycjami. Jestem gotowa na nowy rozdział w FC Barcelona i nie mogę doczekać się występów dla tego klubu - dodała.

FC Barcelona to najlepszy obecnie kobiecy klub piłkarski na świecie. Piłkarki "Dumy Katalonii" to wielokrotne mistrzynie Hiszpanii, triumfatorki krajowego pucharu, które w ciągu ostatnich czterech sezonów trzykrotnie triumfowały w UEFA Women's Champions League.

Ewa Pajor, królowa strzelczyń UEFA Women's Champions League w sezonie 2022/2023, w przeszłości kilkukrotnie rywalizowała ze swoją nową drużyną w europejskich pucharach, a nawet zdobyła przeciwko niej piękną bramkę w finałowym spotkaniu w 2023 roku.

Umowę z FC Barceloną Ewa Pajor podpisała w obecności Joana Laporty i Xaviera Puiga, prezydentów FC Barcelony.

Ewa Pajor podpisała kontrakt w FC Barcelonie (materiały prasowe):

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Adrian Mierzejewski: Niemcy pokazali, że mogą być kandydatami do wygrania mistrzostw

Zobacz także: > Piłkarskie legendy w Polsce - rozpoznaj je na zdjęciach! > Zwróciłeś na to uwagę? W sieci aż huczy na temat strojów Włochów

Źródło artykułu: WP SportoweFakty