"Z kulturką". Zobacz, jak Probierz zachował się tuż przed meczem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter
Twitter
zdjęcie autora artykułu

Reprezentacja Polski w piątek rozgrywa arcyważny mecz z Austrią. Przed spotkaniem tradycyjnie Michał Probierz pokazał wielką klasę.

To może być mecz, który otworzy nam bramy do 1/8 finału Euro 2024 albo... zredukuje nasze nadzieje na wyjście z grupy do minimum. W piątek o godz. 18.00 reprezentacja Polski zmierzy się z Austrią.

Obie drużyny - po porażkach w pierwszej kolejce (Polska - 1:2 z Holandią, Austria - 0:1 z Francją) - potrzebują trzech punktów i wydają się być w podobnej sytuacji. Do kolejnej fazy awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy, oraz 4/6 zespołów z trzecich miejsc z najlepszym bilansem.

Przed meczem trener Michał Probierz poszedł do ławki rezerwowych gości, aby przywitać się ze sztabem szkoleniowym reprezentacji Austrii. Probierz najpierw podał rękę selekcjonerowi Ralfowi Rangnickowi i ten w przeciwieństwie do selekcjonera Holandii Ronalda Koemana zachował klasę i wstał ze swojego miejsca.

Podobnie zachowali się jego asystenci, którzy wstali z miejsc i podali rękę Probierzowi.

Przypomnijmy, że również w piątek o 21:00 zmierzą się ze sobą reprezentanci Holandii i Francji. Zwycięzca tego spotkania zapewni sobie awans do 1/8 finału Euro 2024.

ZOBACZ WIDEO: "Najsilniejszy selekcjoner od lat". Jest pod wrażeniem Michała Probierza

Czytaj też: W takim stroju Probierz przyjechał na stadion Smuda ostrzega Probierza. "Włosy na głowie stanęły mi dęba"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty