Polacy odpadli z Euro. "Ostatni będą pierwszymi"

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / ABEDIN TAHERKENAREH / Na zdjęciu: reprezentacja Polski
PAP/EPA / ABEDIN TAHERKENAREH / Na zdjęciu: reprezentacja Polski
zdjęcie autora artykułu

Po remisie Holandii z Francją (0:0) jasne jest, że reprezentacja Polski jako pierwsza odpadła z Euro 2024. W sieci aż roi się o komentarzy na ten temat.

W tym artykule dowiesz się o:

Dwa mecze i dwie porażki - to bilans reprezentacji Polski na Euro 2024. Biało-Czerwoni najpierw ulegli Holandii (1:2), a następnie musieli uznać wyższość Austrii (1:3). Naszym kadrowiczom pozostało już tylko spotkanie o honor, w którym rywalem będzie Francja.

Tym samym Polska jest pierwszym uczestnikiem Euro 2024, który stracił już szansę na awans do 1/8 finału mistrzostw Europy. Polacy są już za burtą i powoli mogą się pakować. Fakt ten skomentowali eksperci w serwisie X.

"Przez moment o polskiej reprezentacji będzie głośno na świecie. Jako pierwsi odpadamy z Euro 2024" - napisał Tomasz Kalemba.

"Piłka jest przewrotna. W niedzielę umiarkowany optymizm po porażce z Holandią. Dziś pożegnanie jakimikolwiek szansami na wyjście z grupy. Z Francją już tylko o honor" - dodał Patryk Serwański.

"Ostatni będą pierwszymi. Ostatni awansowaliśmy, pierwsi odpadamy" - napisał Łukasz Wiśniowski.

"Ostatni zostali pierwszymi..." - dodał Robert Błoński.

"Game over dla nas" - napisał Cezary Kucharski. "Remis Holandia-Francja. Reprezentacja Polski jako pierwsza odpada z EURO 2024." - dodał Tomasz Włodarczyk.

Czytaj także: Ojciec rewelacji reprezentacji Polski zapowiada: Na jednym Urbańskim się nie skończy Kapitan miał dość. Wielka zmiana u Lewandowskiego

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Zobaczył skład i pomyślał o jednym. "Jakbyśmy przestraszyli się przeciwnika"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty