Ostra reakcja Feio po wyniku Legii. Jest nagranie

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Goncalo Feio
PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Goncalo Feio

W Legii Warszawa robi się coraz bardziej napięta atmosfera. Drużyna znowu zawiodła, a to rozzłościło trenera Goncalo Feio. Do sieci trafiło nagranie, które pokazuje, co zrobił po meczu z Górnikiem Zabrze (1:1).

W tym artykule dowiesz się o:

Legia Warszawa w tym sezonie chce odzyskać tytuł mistrza Polski, ale na to na razie się nie zanosi. Klub ze stolicy miał całkiem niezły początek sezonu, ale ostatnio już tak dobrze nie idzie. W sobotę "Wojskowi" tylko zremisowali z Górnikiem Zabrze (1:1) przy ul. Łazienkowskiej.

Zabrzanie prowadzili od 10 minuty po golu Kamila Lukoszka z rzutu karnego. Dziesięć minut przed przerwą wyrównał Radomir Pankov. Więcej bramek już nie zobaczyliśmy, co rozczarowało przede wszystkim gospodarzy.

Wściekłości nie ukrywał Goncalo Feio. Szkoleniowiec nie zamierzał tego ukrywać. Po końcowym gwizdku sędziego ze złości kopnął leżącą obok niego piłkę. Nagranie można znaleźć na profilu meczyki.pl w portalu X.

Feio przychodził do Legii z wielkimi oczekiwaniami. Ostatnio jednak zaczynają przybierać na sile plotki, że niebawem zostanie zwolniony. Portugalczyk nie pomaga sobie wynikami, bo te są coraz bardziej rozczarowujące.

Klub z Warszawy w tej chwili ma serię trzech meczów bez zwycięstwa. Przed remisem z Górnikiem były porażki z Pogonią Szczecin (0:1) oraz Rakowem Częstochowa (0:1). Legia zajmuje siódme miejsce w PKO Ekstraklasie ze stratą siedmiu punktów do pierwszego Lecha Poznań.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty