W Łowiczu pogrom, w Rzeszowie zamieszki - wyniki niedzielnych spotkań 23. kolejki II ligi gr. wschodniej

Zdjęcie okładkowe artykułu:  / Znicz
/ Znicz

Drużyny walczące o ligowy prymat potraciły punkty. Największy zawód sprawił jednak Świt Nowy Dwór Mazowiecki, który w Łowiczu został wręcz zdeklasowany.

W tym artykule dowiesz się o:

Spotkanie Pelikana ze Świtem rozpoczęło się idealnie dla gospodarzy, którzy po pierwszym kwadransie prowadzili już 2:0. Jeden z pierwszych ataków zakończył się faulem w polu karnym i jedenastkę pewnie wykorzystał Łukasz Janczarek. Chwilę później, po rzucie wolnym Krzysztof Zaremba przedłużył podanie do Konrada Koźmińskiego, a ten z bliska trafił do siatki. W drugiej połowie miejscowi dołożyli kolejne dwa trafienia i wręcz upokorzyli faworyzowany Świt.

Wybryki chuliganów towarzyszyły spotkaniu w Rzeszowie. Prowadzący zawody Robert Hasselbusch, widząc stadionowe zamieszki i dewastację obiektu, zmuszony był przerwać mecz. Po opanowaniu sytuacji gra została wznowiona. Ostatecznie Stal po emocjonującej końcówce uporała się z Sokołem i dzięki wygranej opuściła strefę spadkową.

Pierwsze wiosenne kolejki pokazują jak dobry ruch wykonali włodarze Wigier Suwałki zatrudniając Grażvydasa Mikulenasa. W spotkaniu z Kolejarzem Stróże litewski napastnik kolejny raz trafił do siatki, a jego gol pozwolił wywieźć z trudnego terenu jeden punkt.

Wyniki niedzielnych spotkań 23. kolejki II ligi gr. wschodniej:

Pelikan Łowicz - Świt Nowy dwór Mazowiecki 4:0 (2:0)

1:0 - Janczarek (k.) 5'

2:0 - Koźmiński 10'

3:0 - Zaremba 53'

4:0 - Łochowski 81'

Ruch Wysokie Mazowieckie - Resovia 0:0

LKS Nieciecza - Olimpia Elbląg 0:1 (0:0)

0:1 - Pietroń 70'

Stal Rzeszów - Sokół Aleksandrów Łódzki 2:1 (0:1)

0:1 - Ihenacho 13'

1:1 - Wolański 76'

2:1 - Szala 82'

Kolejarz Stróże - Wigry Suwałki 1:1 (1:1)

0:1 - Mikulenas 21'

1:1 - Socha 41'

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.