46 Red Bull Salzburg 6 0 2 4 1:9 2
47 Lausanne Sports 6 0 1 5 5:16 1
48 Karpaty Lwów 6 0 1 5 4:15 1
Pokaż całą tabelę

Klasyfikacja strzelców: 7 - Falcao (FC Porto) 5 - Wilfried Bony (Sparta Praga), Edinson Cavani (SSC Napoli), Artem Milevsky (Dynamo Kijów), Tomas Necid (CSKA Moskwa), Giuseppe Rossi (Villarreal CF) 4 - Emmanuel Adebayor (Manchester City), Hans Henrik Andreasen (Odense BK), David Degen (Young Boys Berno), Seydou Doumbia (CSKA Moskwa), Patrick Helmes (Bayer Leverkusen), Frederic Kanoute (Sevilla FC), Artjoms Rudnevs (Lech Poznań) 3 - Sergio Aguero (Atletico Madryt), Aleksandr Bukharov (Zenit Sankt Petersburg), Balazs Dzsudzsak (PSV Eindhoven), Pierre-Alain Frau (OSC Lille), Steven Gerrard (Liverpool FC), Aleksandr Kerzhakov (Zenit Sankt Petersburg), Ciprian Marica (VfB Stuttgart), Nene (Paris Saint Germain), Helder Postiga (Sporting Lizbona), Vitali Rodionov (BATE Borysów), Kolbeinn Sigthorsson (AZ Alkmaar) W fazie grupowej padło 390 goli, z czego: - w grupie A: 30 (7,7 %) - w grupie B: 27 (6,9 %) - w grupie C: 36 (9,2 %) - w grupie D: 21 (5,4 %) - w grupie E: 34 (8,7 %) - w grupie F: 42 (10,8 %) - w grupie G: 40 (10,3 %) - w grupie H: 38 (9,7 %) - w grupie I: 27 (6,9 %) - w grupie J: 33 (8,5 %) - w grupie K: 30 (7,7 %) - w grupie L: 32 (8,2 %) W fazie grupowej padło 390 goli, z czego: - w minutach 1-15: 47 (12,1 %) - w minutach 16-30: 57 (14,6 %) - w minutach 31-45: 73 (18,7 %) - w minutach 46-60: 67 (17,2 %) - w minutach 61-75: 57 (14,6 %) - w minutach 76-90: 89 (22,8 %) W fazie grupowej rozegrano 144 spotkania, w których odnotowano: - 69 zwycięstw gospodarzy (47,9 %) - 38 remisów (26,4 %) - 37 zwycięstw gości (25,7 %) Najwyższe zwycięstwo gospodarza: Sporting Lizbona - Lewski Sofia 5:0. Najwyższy remis: Juventus Turyn - Lech Poznań 3:3, Sparta Praga - Lausanne Sports 3:3, Steaua Bukareszt - SSC Napoli 3:3, FC Utrecht - SSC Napoli 3:3. Najwyższe zwycięstwo gościa: Debreceni VSC - Metalist Charków 0:5. Najwięcej goli w jednym meczu: 7 (Karpaty Lwów - Borussia Dortmund 3:4).