Maciej Rybus: Wierzę, że uda mi się zatrzymać Mertensa

W pierwszym meczu, w Holandii Legia przegrała z PSV 0:1. Jedynego gola dla zespołu z Eindhoven strzelił Dries Mertens w 21. minucie. - Mertens gra na mojej pozycji. W pierwszym meczu to on był górą. Zagrał dobrze, na dodatek strzelił gola. Wierzę, że w rewanżu uda mi się go zatrzymać - stwierdził Rybus.

Marcin Frączak

Na mecz Legii z PSV w kasach zostało już tylko nieco ponad 3 tys. biletów. Jest szansa więc na to, że legionistów będzie dopingował komplet widzów, czyli 31 tys. - Tak duża ilość naszych kibiców na meczu, to na pewno będzie miało dla nas ogromne znaczenie. Zawsze możemy liczyć na ich wsparcie przez 90 minut. Myślę, że to będzie nasz duży atut w meczu z PSV - oznajmił pomocnik Legii.

Próbą generalną przed meczem z PSV było dla Legii wyjazdowe spotkanie z Koroną. Legia w weekend przegrała w Kielcach 0:1. Mało tego, nie oddała w całym meczu strzału na bramkę Korony. - Mecz w Kielcach, to był wypadek przy pracy. Korona w pewnym momencie się cofnęła, ale nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Z PSV zagramy ofensywnie - zakończył Rybus.