Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Niższe ceny biletów na mecze GieKSy. "Chcemy, by Bukowa się zapełniła"

GKS Katowice podał ceny biletów i karnetów na sezon 2013/14. Klub z Bukowej postanowił zrobić krok w kierunku kibiców i odstąpił od kategoryzacji spotkań. Ceny wejściówek są tańsze niż przed rokiem.
Marcin Ziach
Marcin Ziach

- W tym sezonie postanowiliśmy zrezygnować z kategoryzacji meczów. Analizując poprzednią rundę oraz przeciwników, z którymi będziemy grali podjęliśmy decyzję o stałej kwocie na wszystkie mecze GieKSy. Głęboko w to wierzę, że dobra postawa piłkarzy tej jesieni pozwoli zapełnić nam stadion przy Bukowej - mówi Wojciech Cygan, prezes GKS-u Katowice.

Klub z Bukowej zamierza zachęcać swoich fanów do nabywania nie wejściówek jednorazowych, a karnetów, na zakupie których mogą oszczędzić zarówno finansowo, jak i czasowo. - Liczymy, że oferta cenowa dotycząca karnetów na najbliższą rundę będzie na tyle interesująca, że właśnie na nie kibice w głównej mierze będą się decydowali. Poza oczywistymi korzyściami finansowymi kupno wejściówki w postaci karnetu to duża oszczędność czasu - dodaje Marcin Ćwikła, rzecznik prasowy śląskiego klubu.

Bilety na mecze GieKSy będą tańsze, a dotychczasowe zniżki zachowają emeryci, kobiety i dzieci. Klub przewidział także różnice cen biletów między wolną dystrybucją, a dniem meczowym. Bardziej opłacalne dla kibica będzie nabycie wejściówki z odpowiednim wyprzedzeniem.

Tym sposobem bilety na trybunę główną kosztować będą kolejno 10 złotych (w przedsprzedaży) i 15 złotych (w dniu meczu). Wejściówki na "blaszok" kosztować będą analogicznie 15 i 20 złotych. Za karnet na trybunę główną na rundę jesienną trzeba zapłacić 80 złotych, co daje 60 złotych oszczędności w porównaniu do cen biletów. Na "blaszok" karnet kosztował będzie 120 złotych, co daje 65 złotych oszczędności.

Warto przypomnieć, iż w dalszym ciągu kibice, którzy pragną odwiedzić stadion przy Bukowej są zobligowani do posiadania Karty Kibica. Zarówno Karty Kibica jak i karnety oraz bilety będzie można nabyć w siedzibie klubu na Bukowej 1 oraz w Sklepie Kibica GieKSy, który mieści się w Katowicach, przy ul. Słowackiego 27.

Więcej szczegółów TUTAJ

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×