Zaciąg z Piasta Gliwice w GKS Tychy?

Zanosi się na solidne wzmocnienia w GKS Tychy. Z drużyną trenuje trzech zawodników grających ostatnio w Piaście Gliwice. Na dwóch z nich I-ligowiec jest już zdecydowany.

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Pod okiem Jana Żurka pracują Mariusz Zganiacz, Łukasz Krzycki i Tomas Docekal. Cała trójka nie miała jesienią pewnego miejsca w składzie zespołu z T-Mobile Ekstraklasy, ale w nowym miejscu ich perspektywy są dużo ciekawsze.

- Zganiacza i Krzyckiego nie muszę testować, jestem już pewny, że chciałbym nimi wzmocnić drużynę. Teraz trzeba załatwić formalności. Myślę, że wielkich problemów nie będzie, bo ci piłkarze dostali zielone światło od poprzedniego pracodawcy, nie pojechali też z nim na obóz - powiedział portalowi SportoweFakty.pl trener GKS, Jan Żurek.

Jak wygląda sytuacja Docekala? - Widziałem go kilka razy w akcji, lecz chciałbym, żeby jeszcze z nami potrenował. Niebawem zapadnie decyzja co do jego przyszłości - dodał opiekun I-ligowca.

W Tychach pojawił się ponadto Arkadiusz Lewiński. 23-letni obrońca jest zawodnikiem Ruchu Chorzów, lecz rundę jesienną spędził na wypożyczeniu w Puszczy Niepołomice. W drużynie Dariusza Wójtowicza zanotował jedenaście występów na zapleczu ekstraklasy. Trzykrotnie zagrał też w Pucharze Polski. Jego sztab GKS również chce przetestować zanim zdecyduje się na ewentualne podpisanie kontraktu.

Jesteśmy na Facebooku! Dołącz do nas!Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×