Remis Legii z niemieckim III-ligowcem

Remisem 1:1 zakończył się sparing Legii Warszawa z niemieckim III-ligowcem SpVgg Unterhaching. Do przerwy Wojskowi przegrywali po trafieniu Romana Tyce. W drugiej połowie wicelider ekstraklasy zdołał jednak wyrównać, a na listę strzelców wpisał się Takesure Chinyama.

Szymon Mierzyński

Trener Jan Urban desygnował na to spotkanie dwa różne składy. Każdy z 22 piłkarzy rozegrał po 45 minut. Więcej podstawowych zawodników pojawiło się na murawie po przerwie i właśnie wówczas Legia zdobyła gola na wagę remisu.

Kolejny sparing podczas hiszpańskiego zgrupowania Wojskowi rozegrają w sobotę 24 stycznia. Ich rywalem będzie norweski Brann Bergen.

Legia Warszawa - SpVgg Unterhaching 1:1 (0:1)
0:1 - Tyce 32'
1:1 - Chinyama 58'

Legia Warszawa: Skaba (46' Mucha) - Descarga (46' Rzeźniczak), Szala (46' Astiz), Kumbev (46' Choto), Smoliński (46' Kiełbowicz) - Majkowski (46' Radović), Jarzębowski (46' Borysiuk), Ekwueme (46' Iwański), Giza (46' Roger), Rocki (46' Rybus) - Paluchowski (46' Chinyama).

SpVgg Unterhaching: Berchthold - Susak, Bucher (46' Schulz), Hoernig (73' Hain), Nagy - Oliver Fink (60' Riess), Tyce (46' Konrad), Copado (46' Grujicić), Zillner (73' Balkan) - Rathgeber, Steegmann (60' Anton Fink).

Żółte kartki: Descarga, Rzeźniczak (Legia).