Ostre słowa piłkarza Atletico: FC Barcelona jest chroniona

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / KIKO HUESCA /
PAP/EPA / KIKO HUESCA /

Nie milkną echa meczu FC Barcelony z Atletico Madryt w Lidze Mistrzów. Z boiska został usunięty Fernando Torres, co wywołało spore kontrowersje.

Wściekły na niemieckiego sędziego Felixa Brycha był defensor Atletico Madryt. - Myślę, że Barcelona jest chroniona. Nie wiem co musiałby zrobić jeden z ich zawodników, żeby dostał czerwoną kartkę - powiedział wyraźnie rozczarowany Felipe Luis.

FC Barcelona grając w przewadze jednego zawodnika w drugiej połowie zdobyła dwie bramki i wygrała 2:1. Obie strzelił Luis Suarez, który także zabrał głos w sprawie czerwonej kartki dla Fernando Torresa. - Myślę, że Torres został potraktowany zbyt surowo. Gdybyśmy grali jedenastu na jedenastu, mecz wyglądałby zupełnie inaczej - powiedział urugwajski napastnik.

Źródło: WP SportoweFakty