Robert Lewandowski grał z urazem

Bayern przegrał w sobotę z Borussią Dortmund 0:1. Spotkania do udanych nie zaliczy Robert Lewandowski. Reprezentant Polski w trakcie meczu nabawił się urazu.
Karol Borawski
PAP/EPA / PAP/EPA/INA FASSBENDER

Jedyny gol padł w 11 minucie spotkania, o zwycięstwie Borussii Dortmund przesądził Pierre-Emerick Aubameyang.

Tym razem dorobku bramkowego nie powiększył Robert Lewandowski. Po meczu snajper Bayernu Monachium zdradził, że doznał urazu.

- W trakcie meczu czułem dyskomfort, co miało wpływ na moją dyspozycję - dodał w rozmowie z WP SportoweFakty Lewandowski.

Po 11 kolejkach Bayern Monachium ma 24 punkty. W wyniku sobotniej porażki zespół prowadzony przez Carlo Ancelottiego stracił pozycję lidera Bundesligi na rzecz RB Lipsk.