LM: tylko Robert Lewandowski zagra od 1. minuty

Tylko jednego Polaka zobaczymy od 1. minuty we wtorkowych meczach 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Miejsce w podstawowym składzie wywalczył jedynie Robert Lewandowski.

Szymon Mierzyński
East News / imago/Thomas Frey/
Snajper Bayernu wystąpi od początku w hicie dnia, w którym jego zespół podejmie Atletico Madryt.

Mimo świetnej gry w ligowej potyczce z Interem Mediolan (gol i asysta), Piotr Zieliński nie zachował miejsca w wyjściowej jedenastce SSC Napoli i wyjazdowe starcie z Benfiką Lizbona rozpocznie na ławce. Poza kadrą włoskiej drużyny znaleźli się kontuzjowany Arkadiusz Milik, a także Igor Łasicki, który póki co nie został zgłoszony do Champions League.

Również w rezerwie wtorkowe starcie rozpocznie Grzegorz Krychowiak. Jego Paris Saint-Germain podejmie Ludogorec Razgrad.

W osiemnastce Arsenalu nie ma z kolei Krystiana Bielika. Jego ekipa zmierzy się z FC Basel. Polak kilka godzin temu wystąpił w starciu obu klubów w Lidze Młodzieżowej UEFA. Spędził na boisku 90 minut, w doliczonym czasie otrzymał żółtą kartkę, a pojedynek zakończył się wynikiem 1:1 (Kanonierzy zajęli 3. miejsce w grupie i odpadli z dalszej rywalizacji).

Czy Robert Lewandowski zdobędzie co najmniej jednego gola w meczu z Atletico Madryt?