WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Zmarł dziennikarz Paweł Zarzeczny

W wieku 56 lat zmarł w Warszawie znany dziennikarz sportowy Paweł Zarzeczny. Informację potwierdziła w rozmowie z WP Sportowe Fakty jego była żona Małgorzata.
Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Newspix

Jak potwierdziła nam jego była żona Małgorzata, w sobotę, we wczesnych godzinach porannych Zarzeczny doznał zawału serca. Zmarł tego samego dnia w wieku 56 lat.

Od lat zmagał się z problemami zdrowotnymi, cierpiał także na cukrzycę.

Paweł Zarzeczny w przeszłości pisał dla tygodnika "Piłka Nożna", "Nowego Światu", "Super Expressu", był także zastępcą redaktora naczelnego "Przeglądu Sportowego", pracował także w gazecie "Fakt". 

Swoje artykuły publikował również w "Gazecie Wyborczej", "Futbol News" i "Magazynie Futbol". W ostatnich latach współpracował ze znanym serwisem "weszło.com", którego był felietonistą, a także miał codzienny cykl videoblogów "One Man Show".

Pracował także w telewizji Orange Sport, gdzie prowadził program "Fun Raport". W ostatnich miesiącach był regularnym gościem cotygodniowego programu piłkarskiego "Stan Futbolu" w telewizji Eleven Sports. Prowadził także program "Bul głowy" w telewizji Republika.

Jest autorem trzech książek: "Zawsze byłem najlepszy", "Mój własny charakter pisma" i "Piłka jest okrągła".

W trakcie Euro 2012 Paweł Zarzeczny był felietonistą Wirtualnej Polski.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Twitter

Komentarze (88):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Wojciech Kuczkowski 1
  szok [*]
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Józef Czesław Domański 3
  Odchodzi człowiek widzą jad. Nie musiał jak Jaruzelski na łożu śmierci robić z siebie katolika. Wychował się tak jak ja w stalinowskim państwie. Nie płakałem po śmierci Bieruta. Nie pisałem jak Dąbrowska epitafium po śmierci Stalina. Polityka jest brudna, ale nie można kochać Ustroju za którym nie głosowałem. To nie jest Polska Kutza, ale z innych względów nie moja. Pragnę, by była taką jaką chciał mieć Paweł Zarzeczny. Dziękuję tacy ludzie żyją w Nas!
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Remigiusz Romanowski 0
  Jeszcze w Piątek miał 500 odcinek, a dzisiaj go już nie ma....smutne i pokazuje jakie jest życie, dzisiaj jesteś jutro Cię nie ma. Przykre bardzo to jest, ale żył i odszedł jak chciał, mój Ojciec odszedł w 2012 w wieku 59 lat i także żył i umarł tak jak chciał, zero ograniczeń mimo że był chory na Serce. Już mi brakuje Pawełka śmiesznych komentarzy...
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (85)
Pokaż więcej komentarzy (88)
Pokaż więcej komentarzy (88)
Pokaż więcej komentarzy (88)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×