Wybuch Diego Costy. "Musisz się odp...ć"

Chelsea po zwycięstwie nad West Bromwich Albion (1:0) zapewniła sobie mistrzostwo Anglii. Po spotkaniu piłkarze fetowali ten triumf, a Diego Costa obscenicznie zwrócił się do dziennikarza klubowej telewizji.

Bartosz Zimkowski
Getty Images / Clive Rose
Chelsea, żeby zostać mistrzem Anglii, musiała wygrać z West Bromwich Albion. Długo The Blues nie układała się gra w tym spotkaniu, ale ostatecznie 8 minut przed końcem Michy Batshuayi zapewnił zwycięstwo londyńczykom, a przy okazji mistrzostwo.

Piłkarze z Londynu celebrowali mistrzostwo w szatni The Baggies, a dziennikarz klubowej telewizji chciał zadać pytanie Diego Coście. Wówczas Hiszpan zwrócił się do niego: - Musisz się odp...ć.

O całej sprawie zrobiło się głośno na Wyspach Brytyjskich. Piłkarza krytykuje m.in. gazeta "Daily Mirror".

Diego Costa strzelił w tym sezonie 20 goli w Premier League.

Juventus już w tę niedzielę może zdobyć tytuł mistrza Serie A! Przeszkodzić w tym może AS Roma z Wojciechem Szczęsnym w składzie. Zobacz to na żywo 14 maja o 20:40 w Eleven Extra na elevensports.pl lub u takich operatorów jak nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Multimedia, Toya, INEA czy Netia.