Kontuzja kolana Łukasza Piszczka. Polak przejdzie badania w Niemczech

Łukasz Piszczek z powodu kontuzji kolana musiał przedwcześnie opuścić boisku w meczu z Czarnogórą (4:2). W poniedziałek Polak przejdzie badania, które pokażą, jak groźny jest uraz.

Karol Wasiek
Łukasz Piszczek (w środku) PAP / Bartłomiej Zborowski / Na zdjęciu: Łukasz Piszczek (w środku)
W trakcie pierwszej połowy Łukasz Piszczek w dość niegroźnej sytuacji zderzył się z Wojciechem Szczęsnym. Dla 32-letniego obrońcy ta sytuacja zakończyła się fatalnie. Polak nabawił się kontuzji kolana.

Piszczek zdołał dograć połowę do końca, ale w trakcie przerwy Adam Nawałka zmuszony był dokonać zmiany.

Selekcjoner przyznał, że problemy w defensywie w drugiej połowie były spowodowane kontuzją Piszczka.

"Przegląd Sportowy" informuje, że Piszczek w poniedziałek w Dortmundzie przejdzie badanie rezonansem magnetycznym, które pokaże, jak groźny jest uraz prawego obrońcy reprezentacji Polski i Borussii Dortmund.

Czy reprezentacja Polski zdobędzie medal na mistrzostwach świata w Rosji?