Marcus Rashford szybko zdał sobie sprawę z błędu. Piłkarz przeprosił za czerwoną kartkę

Marcus Rashford uderzył rywala i za to został wyrzucony z boiska. Zawodnik Manchesteru United publicznie przeprosił wszystkich za swoje zachowanie.

Robert Czykiel
Marcus Rashford Getty Images / Clive Mason / Na zdjęciu: Marcus Rashford
Manchester United przerwał serię porażek (dwie z rzędu) i w niedzielę pokonał Burnley FC 2:0. Nie wszyscy w drużynie Jose Mourinho mieli powody do zadowolenia. W 61. minucie na boisko wszedł Marcus Rashford, który swój występ zakończył po dziesięciu minutach.

20-letni piłkarz został sfaulowany przez Phila Bardsleya. Po chwili wściekły ruszył do niego i doszło między nimi do ostrej chwili. Następnie Rashford uderzył rywala głową. Sędzia bez wahania pokazał czerwoną kartkę.

Angielski napastnik szybko zdał sobie sprawę, że zrobił głupotę. Dlatego za pośrednictwem portali społecznościowych publicznie przeprosił.

- Emocje wzięły górę i nie powinienem tak zareagować. Przepraszam wszystkich z klubu i kibiców - napisał Rashford.

Czy Rashford słusznie zobaczył czerwoną kartkę?