The Championship: pechowa porażka Queens Park Rangers, niepełny mecz Pawła Wszołka

Wielki pech Queens Park Rangers. Drużyna Pawła Wszołka przegrała u siebie z West Bromwich Albion 2:3, a decydujący gol padł w ostatniej akcji meczu.

Szymon Mierzyński
Paweł Wszołek Getty Images / Warren Little / Na zdjęciu: Paweł Wszołek
Widowisko na Loftus Road było bardzo emocjonujące. Spadkowicz z Premier League obejmował prowadzenie aż trzykrotnie i dwa razy londyńczykom udawało się odrabiać straty. Gdy jednak dali sobie wbić gola w 94. minucie, na kolejną odpowiedź zabrakło czasu i "The Baggies" sięgnęli po pełną pulę.

Paweł Wszołek wyszedł w podstawowym składzie Queens Park Rangers i spędził na boisku 71 minut (zastąpił go Bright Osayi-Samuel).

->Media: Harry Kane wrócił do treningów. 2 tygodnie wcześniej niż początkowo sądzono

Zespół Polaka ma obecnie 39 pkt. i zajmuje 18. miejsce w tabeli The Championship. West Bromwich Albion gromadzi 61 "oczek", jest 4. i włącza się do walki o bezpośredni awans.

Queens Park Rangers - West Bromwich Albion 2:3 (1:1)
0:1 - Jefferson Montero 5'
1:1 - Luke Freeman 35'
1:2 - Jacob Murphy 61'
2:2 - Tomer Hemed (k.) 75'
2:3 - Jake Livermore 90+4'

->Kolejny cel transferowy Manchesteru United. Wielkie pieniądze za Jadona Sancho

Czy West Bromwich Albion wywalczy bezpośredni awans do Premier League?