Bundesliga: zobacz gole Roberta Lewandowskiego w starciu z VfL Wolfsburg (wideo)

W spotkaniu 25. kolejki Bundesligi 2018/2019, Bayern pokonał VfL Wolfsburg aż 6:0, a dwie bramki dla monachijczyków zdobył Robert Lewandowski. Zobacz trafienia Polaka.

Tomasz Rosiński
Robert Lewandowski Getty Images / Adam Pretty / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Lewandowski nie zwalnia tempa w niemieckiej ekstraklasie. Reprezentant Polski w starciu z VfL strzelił gole w 37. i 87. minucie spotkania.

Dzięki temu polski napastnik został samodzielnym najlepszym zagranicznym strzelcem w historii mistrzostw Niemiec (197 bramek), a także jest samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców obecnego sezonu Bundesligi (aktualnie ma 17 trafień, czyli dwa więcej niż drugi Luka Jović z Eintrachtu Frankfurt).