Liga Mistrzów 2019: Robert Lewandowski nie trenuje przed meczem z Liverpoolem
Robert Lewandowski nie wziął udziału w poniedziałkowym treningu Bayernu Monachium, dwa dni przed kluczowym meczem z Liverpoolem w Lidze Mistrzów.Lewandowski w sobotnim spotkaniu ligowym grał przez 90 minut i strzelił dwa gole, Bawarczycy wygrali 6:0 i awansowali na pierwsze miejsce w tabeli.
Polak nie opuścił nawet minuty w rozgrywkach Bundesligi od końcówki września poprzedniego roku. Trener Niko Kovac najpewniej z tego powodu oszczędza Lewandowskiego zwłaszcza, że Bayern już w środę (13.03) zmierzy się w meczu rewanżowym 1/8 Ligi Mistrzów z Liverpoolem. W Anglii był bezbramkowy remis.
Jasna deklaracja Roberta Lewandowskiego. W Bayernie Monachium czekali na takie słowa
W niedawnym wywiadzie nasz piłkarz stwierdził, że nie potrzebuje zmiennika i dobrze czuje się, gdy dużo gra. - W ubiegłym sezonie miałem kilka przerw w grze i z perspektywy czasu muszę powiedzieć, że nie zrobiło mi to dobrze. Straciłem rytm meczowy. Nie było to dla mnie idealne rozwiązanie. Ja lubię występować w każdym meczu - powiedział piłkarz cytowany przez "Welt am Sonntag".
Słowa Lewandowskiego potwierdzają się na boisku. Polak rozgrywa jeden z najlepszych sezonów w Bayernie, jest liderem klasyfikacji strzelców niemieckiej ekstraklasy, a po 34 meczach we wszystkich rozgrywkach ma 29 goli i 11 asyst.
"Ja lubię grać w każdym meczu". Robert Lewandowski nie potrzebuje zmiennika w Bayernie
ZOBACZ WIDEO Bundesliga: Tak strzela Lewandowski! Dwa gole Polaka w ważnym meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]
Oglądaj Bundesligę NA ŻYWO w WP Pilot!
-
l.Figo Zgłoś komentarz
ODPOCZYNEK CHYBA SIE NALEŻY