Liga Mistrzów. Barcelona - Liverpool. Niewiarygodne osiągnięcie Leo Messiego

Leo Messi przekroczył kolejną barierę. Argentyńczyk w meczu z Liverpoolem strzelił 600. bramkę w barwach Barcelony! Duma Katalonii wygrała 3:0 i jest o krok od awansu do wielkiego finału Ligi Mistrzów.

Karol Wasiek
Lionel Messi Getty Images / VI Images / Na zdjęciu: Lionel Messi
Argentyńczyk po raz kolejny udowodnił, że jest piłkarskim geniuszem. Lionel Messi strzelił dwie bramki w meczu z Liverpoolem FC.

Piłkarz poprowadził drużynę do efektownego zwycięstwa 3:0. FC Barcelona jest o krok od awansu do wielkiego finału (czytaj więcej o meczu --> TUTAJ).

W 82. minucie Messi cudownym uderzeniem z rzutu wolnego ustalił wynik meczu. Gol był niezwykle efektowny, ale i... jubileuszowy. Okazało się, że piłkarz strzelił 600. bramkę w barwach Barcelony!

Od jego pierwszej bramki dla Dumy Katalonii mija właśnie dokładnie 14 lat! 1 maja 2005 roku pokonał bramkarza Albacete i rozpoczął festiwal strzelecki.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Lionel Messi to najlepszy piłkarz na świecie?