Serie A. Claudia Schiffer oglądała derby Juventus - Torino

Claudia Schiffer zasiadła w piątek na trybunach Allianz Stadium. Wizyta w Turynie niemieckiej modelki miała związek z planami zawodowymi jej męża.

Michał Fabian
Claudia Schiffer na meczu Juventus - Torino Getty Images / Daniele Badolato - Juventus FC / Na zdjęciu: Claudia Schiffer na meczu Juventus - Torino
38530 kibiców przybyło w piątkowy wieczór na Allianz Stadium, by obejrzeć rywalizację dwóch ekip z Turynu. Juventus długo przegrywał z Torino FC FC 0:1, ale od porażki uratował go niezawodny Cristiano Ronaldo, wyrównując w 84. minucie (relację z meczu przeczytasz TUTAJ>>).

Na trybunie VIP zasiadła m.in. Claudia Schiffer, wzbudzając zainteresowanie fotoreporterów i dziennikarzy. - Modelka, która w sierpniu skończy 49 lat, przyciągała wzrok tych, którzy znaleźli się na trybunach - pisze serwis glossip.it.

Co skłoniło Niemkę do przyjazdu do Włoch? Plany zawodowe jej męża. Matthew Vaughn jest reżyserem filmu "The Outfit", a sceny są kręcone m.in. w Turynie.

Zdjęcie z Claudią Schiffer na Allianz Stadium zamieściła w mediach społecznościowych Cristina Chiabotto, włoska modelka i fanka Juventusu. "Prawdziwe piękno nie zna czasu" - podpisała fotografię Chiabotto.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)