Blisko bójki w Brazylii. Sędzia powstrzymał piłkarzy Palmeiras i Internacional

W meczu ligi brazylijskiej pomiędzy Palmeiras i Internacional było gorąco od pierwszych minut. Już na samym początku zawodnicy drużyn byli blisko regularnej bójki. Ostatecznie skończyło się na żółtych kartkach.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
mecz pomiędzy Palmeiras i Internacional YouTube / Esporte Interativo / Na zdjęciu: mecz pomiędzy Palmeiras i Internacional
Na boisku zagotowało się już w 17. minucie meczu. Zawodnik gospodarzy Dudu chciał uderzyć łokciem Paolo Guerrero, co umknęło uwadze sędziemu. Peruwiańczyk nie pozostał dłużny i mocno odepchnął rywala. Tak rozpoczęły się przepychanki między praktycznie wszystkimi piłkarzami na boisku.

Wydawało się, że dojdzie do regularnej bójki, ale w porę pojawił się sędzia techniczny, który zaczął rozdzielać zawodników. Arbiter główny obserwował wszystko z boku i po zamieszaniu ukarał żółtymi kartkami Paolo Guerrero i Felipe Melo z zespołu gospodarzy.

Spięcia w meczu Palmeiras Sao Paulo - Internacional Porto Alegre:

Jeszcze przed tym zdarzeniem doszło do konfrontacji na linii Felipe Melo - Paolo Guerrero. Ten pierwszy również zaatakował przeciwnika łokciem. - Trudno gra się przeciwko dwunastu rywalom - uskarżał się po meczu na sędziowanie Guerrero.

Ostatecznie Palmeiras pokonało Internacional 1:0. Sezon w Brazylii rozpoczął się pod koniec kwietnia.