El. ME 2020. Macedonia Północna - Polska. Złość Kamila Grosickiego. Nie chciał słuchać selekcjonera

Kamil Grosicki nie ukrywał złości z powodu zejścia z boiska w 70. minucie meczu z Macedonią Północną. Jerzy Brzęczek próbował tłumaczyć skrzydłowemu swoją decyzję, jednak ten nie chciał go słuchać.
Tomasz Skrzypczyński
Kamil Grosicki Newspix / LUKASZ SKWIOT/CYFRASPORT / Na zdjęciu: Kamil Grosicki

Ze Skopje Tomasz Skrzypczyński

Kamil Grosicki wyróżniał się na tle innych reprezentantów Polski w meczu z Macedonią Północną. Skrzydłowemu Hull City nie wychodziło wszystko, popełniał błędy, jednak jako jeden z nielicznych próbował brać ciężar gry na siebie.

W drugiej połowie Grosicki miał też znakomitą sytuację do strzelenia bramki, jednak przestrzelił z kilkunastu metrów. Po chwili uderzał jeszcze raz z dobrej pozycji, ale jego strzał został przyblokowany.

W 70. minucie Jerzy Brzęczek postanowił ściągnąć go z boiska, zastępując Maciejem Rybusem.

Polscy kibice odśpiewali hymn. To robi wrażenie! Czytaj więcej--->>>

Skrzydłowy kadry nie był z tego faktu zadowolony. Gdy zszedł z murawy, selekcjoner próbował wytłumaczyć coś piłkarzowi, jednak ten nie chciał słuchać i ze spuszczoną głową zszedł do ławki rezerwowych.

Do tego momentu prowadziliśmy z gospodarzami 1:0, a jedynego gola strzelił w 47. minucie Krzysztof Piątek.