Transfery. Pożegnał się z Realem Madryt? Gareth Bale śmiał się po klęsce z Atletico

W meczu ICC Real Madryt przegrał z Atletico Madryt aż 3:7. Kamery telewizyjne wychwyciły moment, kiedy Gareth Bale - patrząc w kierunku Zinedine'a Zidane'a - wymownie uśmiechał się.

Piotr Bobakowski
Gareth Bale Getty Images / Gonzalo Arroyo Moreno / Na zdjęciu: Gareth Bale
W derbach Madrytu w ramach International Champions Cup Atletico rozgromiło Real (wynik 7:3). Po 51 minutach spotkania Królewscy przegrywali 0:6. Katem drużyny z Santiago Bernabeu został Diego Costa, który zdobył cztery bramki - WIĘCEJ TUTAJ.

Gareth Bale wszedł na boisko w 62. minucie przy stanie 1:6. Walijczyk zastąpił Marcelo. Kilka minut później kamery telewizyjne pokazały, jak 30-letni zawodnik szyderczo śmieje się do trenera Realu - Zinedine'a Zidane'a.

Zdaniem internautów, Bale w ten sposób pożegnał się z Realem.

W sobotę hiszpańskie media poinformowały, że odejście reprezentanta Walii do chińskiego Jiangsu Suning to już tylko kwestia godzin - WIĘCEJ TUTAJ. "To są ostatnie godziny Walijczyka w zespole. Bale'a chciał także Tottenham, ale Chińczycy byli bardziej konkretni" - napisał dziennik "Marca".

Z klubem z Państwa Środka Bale ma podpisać 3-letni kontrakt, na mocy którego zarobi 22 mln euro rocznie. To o 5 mln więcej niż zarabiał w Madrycie. - Klub stara się go sprzedać. Byłoby lepiej, gdyby odszedł jutro - tak Zidane mówił o transferze Walijczyka przed meczem z Atletico.