The Championship: wygrana Hull City. Gol Kamila Grosickiego

Hull City z Kamilem Grosickim w składzie z trzema punktami po wyjazdowej wygranej nad Luton Town 3:0. W końcówce do siatki trafił nasz reprezentant. U siebie przegrało Millwall z Bartoszem Białkowskim w bramce. Lwy uległy Queens Park Rangers 1:2.

Michał Piegza
Kamil Grosicki Getty Images / Leila Coker/ MI News/NurPhoto / Na zdjęciu: Kamil Grosicki
Cenne trzy punkty wywalczyło Hull City. Drużyna, w której cały mecz rozegrał Kamil Grosicki, wygrała na wyjeździe z Luton Town 3:0. Nasz reprezentant w 87. minucie podwyższył prowadzenie swojego zespołu na 2:0. Chwilę później zobaczył żółtą kartkę za niezgodną z przepisami radość po zdobytym golu.

W gorszym nastroju mecz kończył bramkarz Millwall Bartosz Białkowski. Polak dwukrotnie skapitulował w domowej potyczce z QPR. Gole w spotkaniu padały po przerwie. Na trafienie gości gospodarze odpowiedzieli po kwadransie, jednak po kilkudziesięciu sekundach ponownie przegrywali.

Luton Town - Hull City 0:3 (0:1)
0:1 - Stewart 63'
0:2 - Grosicki 87'
0:3 - Potts (sam.) 90'

Millwall FC - Queens Park Rangers 1:2 (0:1)
0:1 - Wells 56'
1:1 - Hutchinson 71'
1:2 - Wells 72'