Serie A. Napoli - Brescia: 90 minut Piotra Zielińskiego. Otrzymał przyzwoite noty

W niedzielnym spotkaniu włoskiej Serie A SSC Napoli pokonało u siebie Brescię Calcio 2:1. 90 minut spędził na boisku Piotr Zieliński. Za swoją grę został przyzwoicie oceniony przez włoskie media.

Mateusz Kozanecki
Piotr Zieliński Getty Images / Francesco Pecoraro / Na zdjęciu: Piotr Zieliński
Piotr Zieliński spędził cały mecz z Brescią Calcio na boisku. Oddał kilka strzałów, popisał się także niezłym dośrodkowaniem z rzutu wolnego. Mimo to nie otrzymał najwyższych not.

Zaledwie 5,5 (1 - najmniej, 10 - najwięcej) Zieliński otrzymał od portalu fantacalcio.it. "Zaliczył dobry początek, postawił Brescię w trudnej sytuacji swoimi zagraniami. Spadek dyspozycji zaliczył po zmianie stron, przytrafiały mu się także błędy" - napisali dziennikarze.

Podobnego zdania byli autorzy fantamagazine.com i superscudetto.it, którzy również ocenili grę Polaka na 5,5. "W drugiej połowie nie wspierał lewego skrzydła, wcześniej mu się to udawało" - czytamy w uzasadnieniu.

"Szóstkę" Zieliński otrzymał od portalu 90min.com. "To był mecz wzlotów i upadków polskiego zawodnika" - napisali dziennikarze. Jeszcze lepiej Zieliński wypadł zdaniem napolimagazine.com, które przyznało mu 6,5.

Cały mecz z poziomu ławki rezerwowych obserwował Arkadiusz Milik. Kolejny mecz w Serie A SSC Napoli rozegra 6 października, kiedy na wyjeździe zmierzy się z Torino FC.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Jak ocenisz występ Piotra Zielińskiego w meczu z Brescią Calcio?