PKO Ekstraklasa. Korona Kielce - Wisła Płock: Radosław Sobolewski: Cieszę się, że chłopaki dalej są głodni zwycięstw

Wisła Płock wygrała piąte spotkanie z rzędu w PKO Ekstraklasie i zajmuje miejsce w ścisłej czołówce tabeli. Radosław Sobolewski, trener płocczan, po meczu z Koroną Kielce (1:0) cieszył się, że jego zawodnicy są dalej głodni zwycięstw.

Artur Długosz
Radosław Sobolewski PAP / Piotr Polak / Na zdjęciu: Radosław Sobolewski
Piłkarze Wisły Płock w PKO Ekstraklasie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. W sobotę zawodnicy prowadzeni przez Radosława Sobolewskiego pokonali 1:0 Koronę Kielce. Dla Wisły było to już piąte ligowe zwycięstwo z rzędu. Dzięki takiej serii drużyna z Płocka pnie się w tabeli i aktualnie do lidera traci tylko dwa punkty.

- Dziękuję chłopakom za ich trud, za podejście do tych zawodów. Była to pełna realizacja taktycznych założeń przedmeczowych i można powiedzieć, że przez 90. minut realizowaliśmy to co zakładaliśmy. Cieszę się, że chłopaki dalej są głodni zwycięstw, chcą wciąż zwyciężać i na tym buduje optymizm - mówił po meczu Radosław Sobolewski cytowany przez wisla-plock.pl.

Wisła Płock po zwycięstwie z Koroną Kielce zajmuje drugie miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Płocczanie czekają teraz na mecze innych drużyn, po których tę znakomitą pozycję mogą utrzymać lub stracić.

W 13. kolejce Wisła Płock podejmować będzie natomiast Jagiellonię Białystok. To spotkanie zostanie rozegrane 27 października o godzinie 12:30.

Czy Wisła Płock wygra z Jagiellonią Białystok?