La Liga. Real Madryt - Real Betis. James Rodriguez i Gareth Bale przed końcem meczu opuścili stadion

Gareth Bale i James Rodriguez nie znaleźli się w kadrze na mecz z Realem Betis. Spotkanie oglądali z trybun, ale nie czekali do końcowego gwizdka.

Robert Czykiel
Gareth Bale Getty Images / Denis Doyle / Na zdjęciu: Gareth Bale
Real Madryt zmarnował szansę na zostanie liderem La Liga. "Królewscy" tylko zremisowali z czternastym w tabeli Realem Betis (0:0). Kibice znowu zobaczyli rozczarowującą postawę swoich ulubieńców.

La Liga. James Rodriguez traci pozycję w Realu Madryt. Nie zagra w kolejnym meczu >>

Z trybun mecz oglądali James Rodriguez oraz Gareth Bale, którzy nie znaleźli się w kadrze na sobotni mecz. "Marca" informuje, że obaj nie wytrzymali do końca i opuścili stadion kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

Mecz ostatecznie trwał 96 minut. Najpierw trybuny opuścił Bale w 84. minucie, a dwie minuty później to samo zrobił Kolumbijczyk. Obaj chwilę później pojechali do swoich domów.

La Liga. Zinedine Zidane broni swoich piłkarzy. "Gol był jedyną rzeczą, której nam brakło" >>

W środę Real gra w Lidze Mistrzów z Galatasaray Stambuł, a trzy dni później w La Liga z Eibar.

Oglądaj mecz Real Betis - Sevilla FC na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Real zdobędzie mistrzostwo Hiszpanii?