Sparing. Legia Warszawa przegrała z ostatnim zespołem II ligi. Szymon Włodarczyk z honorowym trafieniem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix /  / Na zdjęciu: piłkarze Legii Warszawa
Newspix / / Na zdjęciu: piłkarze Legii Warszawa

Przerwę na reprezentację Legia Warszawa wykorzystała na rozegranie meczu sparingowego. W sobotę podopieczni Aleksandara Vukovicia przegrali z Legionovią Legionowo 1:2.

Legionovia Legionowo zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w rozgrywkach II ligi. W spotkaniu, które było zamknięte zarówno dla publiczności, jak i mediów, to goście dość niespodziewanie wyszli na prowadzenie.

Jak podaje portal legionisci.com w 29. minucie spotkania Eryk Więdłocha otworzył wynik spotkania, po akcji sam na sam z Radosławem Cierzniakiem. Po zmianie stron Legia starała się odrobić straty. Zamiast jednak doprowadzić do remisu, gospodarze sprokurowali rzut karny, który na bramkę zamienił Luka Janković.

"Wojskowych" stać było jedynie na zdobycie gola honorowego. W doliczonym czasie gry do siatki rywali trafił Szymon Włodarczyk, który po pierwszej połowie zastąpił Jarosława Niezgodę.

Najbliższy mecz w PKO Ekstraklasie Legia Warszawa rozegra 23 listopada, kiedy na wyjeździe zmierzy się z Pogonią Szczecin. Tego samego dnia Legionovia Legionowo podejmie Stal Rzeszów.

Legia Warszawa - Legionovia Legionowo 1:2 (0:1) 0:1 - Eryk Więdłocha 29' 0:2 - Luka Janković 71' 1:2 - Szymon Włodarczyk 92'

Legia: Cierzniak (46' Muzyk) - Stolarski, Lewczuk (46' Astiz), Remy (75' Kostorz), Rocha - Wszołek (46' Agra), Wieteska (46' Mosór), Praszelik, Luquinhas (46' Łakomy), Kostorz (65' Cielemęcki) - Niezgoda (46' Włodarczyk)

Czytaj także:Łukasz Jurkowski dobitnie o sytuacji w Jerozolimie. Polacy powinni wrócić do domuFalstart Apostela i złość Szpakowskiego. 25 lat od haniebnego meczu w Tel Awiwie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!