Premier League. Brighton - Wolverhampton: cztery gole i remis

W meczu kończącym niedzielne granie w Premier League remis. Brighton zremisował 2:2 z Wolverhampton. W spotkaniu prowadzili najpierw goście, później gospodarze. Ostatecznie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów.

Michał Piegza
Brighton and Hove Albion PAP/EPA / ANDY RAIN / Na zdjęciu: Brighton and Hove Albion
Cztery gole padły w potyczce Brighton z wyżej notowanym Wolverhampton. Jako pierwsi trafili goście, którzy prowadzenie objęli w 28. minucie. Do siatki trafił Diogo Jota.

Osiem minut później było... 2:1. W 34. minucie do remisu doprowadził Neal Maupay, a kilkadziesiąt sekund później gola dającego prowadzenie miejscowym strzelił Davy Propper.

Wilkom wyrównać udało się jeszcze przed przerwą. Swoją drugą bramkę w meczu zdobył Jota.

Brighton and Hove Albion - Wolverhampton Wanderers 2:2 (2:2)
0:1 - Diogo Jota 28'
1:1 - Neal Maupay 34'
2:1 - Davy Propper 36'
2:2 - Diogo Jota 44'