Bundesliga. Freiburg - Bayern Monachium. Zobacz 19. bramkę Roberta Lewandowskiego (wideo)

Robert Lewandowski wślizgiem pokonał bramkarza Freiburga. Ten gol sprawił, że napastnik Bayernu Monachium znowu jest samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców.

Robert Czykiel
Robert Lewandowski Twitter / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Robert Lewandowski znowu strzela jak na zawołanie. W środowym meczu z Freiburgiem polski napastnik już w pierwszej połowie strzelił gola na 1:0 dla Bayernu Monachium. To była jego dziewiętnasta bramka w Bundeslidze w tym sezonie.

Bundesliga. Freiburg - Bayern. Rywalizacja nie z tej ziemi. Lewandowski ma godnego konkurenta >>

Największą pracę wykonał Alphonso Davies, który wystartował z piłką z własnej połowy. Przy polu karnym rywali dograł do "Lewego", który wślizgiem skierował piłkę do bramki.

Bundesliga. Bayern nie kupi zimą zmiennika dla Roberta Lewandowskiego. Stanowcze słowa Rummenigge >>

Ten gol sprawił, że Lewandowski już samodzielnie jest trzecim najlepszym strzelcem w historii Bundesligi. Do tej pory strzelił 221 bramek w lidze niemieckiej. Drugi Klaus Fischer ma ich 268. Ponadto w tym sezonie jest najlepszym strzelcem Bundesligi.

Czy Lewandowski będzie królem strzelców w tym sezonie?