Superpuchar Hiszpanii. Zobacz, jak Atletico Madryt wywalczyło awans do finału (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  Denis Doyle / Na zdjęciu: piłkarze Atletico Madryt
Getty Images / Denis Doyle / Na zdjęciu: piłkarze Atletico Madryt

Atletico Madryt przegrywało już 1:2, aby ostatecznie zwyciężyć 3:2 z FC Barceloną i awansować do finału Superpucharu Hiszpanii. Zobacz, jak piłkarze Diego Simeone tego dokonali.

Do przerwy było 0:0, a worek z bramkami rozwiązał się już na początku drugiej części gry, kiedy na liście strzelców zapisał się Koke. FC Barcelona przystąpiła do kontrofensywy i szybko wyszła na prowadzenie 2:1.

Końcówka należała do graczy Atletico Madryt. Najpierw z rzutu karnego trafił Alvaro Morata, a cztery minuty później wynik na 3:2 ustalił Angel Correa. Niespodziewanie to Atletico uzyskało awans do finału.

Zobacz, jak podopieczni trenera Diego Simeone odwrócili losy meczu z FC Barceloną i wywalczyli zwycięstwo.

Finał rozgrywek o Superpuchar Hiszpanii zaplanowany został na niedzielę, 12 stycznia o godz. 19.00. Dojdzie tam do derbów Madrytu. Już wcześniej w finale zameldował się Real, który bez problemów pokonał Valencię 3:1.

Czytaj także:Piłkarze Barcelony stają w obronie Ernesto Valverde. "To nie jego wina"Legenda szwedzkiej piłki zapytana o polską reprezentację. "Kojarzę Lewandowskiego"