Puchar Włoch. Napoli - Lazio. Fatalne pudło z rzutu karnego. Ciro Immobile antybohaterem (wideo)

Ciro Immobile w ćwierćfinale Pucharu Włoch między SSC Napoli a Lazio Rzym pokazał, jak nie powinno wykonywać się rzutów karnych. Zaliczył fatalne pudło.

Dawid Borek
Dawid Borek
strzał Ciro Immobile Twitter / sport_tvppl / Na zdjęciu: strzał Ciro Immobile
Koszmarne wykonanie rzutu karnego przez Ciro Immobile oglądaliśmy w 10. minucie spotkania SSC Napoli - Lazio Rzym, gdy sędzia odgwizdał jedenastkę dla gości po faulu Elseida Hysaja na Felipe Caicedo.

Ciro Immobile wziął wówczas rozbieg zza pola karnego, ale przed oddaniem strzału poślizgnął się. Efekt był taki, że napastnik Lazio wystrzelił futbolówkę wyraźnie ponad bramkę Davida Ospiny.

Zobacz tę sytuację:

- Ależ się poślizgnął, skiksował napastnik Lazio - mówił jeden z komentatorów TVP Sport. - Rzadko ogląda się takie obrazki. Niesamowita sytuacja - dodawał drugi.

Sytuacja rozbawiła nawet samego Ciro Immobile. Telewizyjne kamery zarejestrowały moment, jak Włoch ironicznie uśmiecha się, wymownie wymachując rękoma.

Napoli prowadzi z Lazio 1:0 po trafieniu Lorenzo Insigne już w drugiej minucie ćwierćfinałowego spotkania Pucharu Włoch.