Liga Mistrzów 2020. Tottenham Hotspur - RB Lipsk. Dele Alli nie był zadowolony ze zmiany

Dele Alli został zmieniony przez Jose Mourinho w drugiej połowie meczu LM 2020 z RB Lipsk. Pomocnik Tottenhamu nawet nie próbował ukryć swojej złości, kiedy zszedł z boiska.

Piotr Bobakowski
Dele Alli był wściekły po zejściu z boiska w meczu Tottenham - RB Lipsk Getty Images / Laurence Griffiths / Dele Alli był wściekły po zejściu z boiska w meczu Tottenham - RB Lipsk
W środowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów 2020 Tottenham Hotspur przegrał u siebie z RB Lipsk (0:1). Gola na wagę trzech punktów dla gości zdobył z rzutu karnego Timo Werner.

Pojedynek na Tottenham Hotspur Stadium w Londynie od samego początku nie układał się po myśli zespołu menedżera Jose Mourinho. Drużyna niemieckiej Bundesligi wysoko zawiesiła poprzeczkę, sprawiając że w ekipie Kogutów zrobiło się bardzo nerwowo.

Bardzo wymowna sytuacja miała miejsce w 64. minucie spotkania, kiedy Mourinho ściągnął z boiska Dele Alliego. 23-letni zawodnik długo nie mógł się pogodzić z decyzją portugalskiego szkoleniowca i... swoją złość wyładował na trybunach.

"Jose Mourinho zdjął Dele Alliego zaraz po tym, jak Tottenham stracił gola. I nie był z tego zadowolony" - skomentowano na twitterowym profilu portalu goal.com, gdzie zamieszczono zdjęcia z loży na Tottenham Hotspur Stadium.