Premier Liga: skromna wygrana Lokomotiwu Moskwa. Cały mecz Krychowiaka, Rybus wszedł z ławki

W niedzielnym meczu 21. kolejki Premier Ligi Lokomotiw Moskwa pokonał przed własną publicznością Achmata Grozny 1:0 i awansował na pozycję wicelidera Premier Ligi. Całe spotkanie rozegrał Grzegorz Krychowiak, a z ławki wszedł Maciej Rybus.

Tomasz Rosiński
Grzegorz Krychowiak Getty Images / Epsilon / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
Lokomotiw odniósł skromną wygraną w starciu z Achmatem. Zwycięską bramkę w 32. minucie konfrontacji zdobył Eder, któremu asystował Aleksiej Miranczuk. Dzięki temu triumfowi wicemistrz Rosji przesunął się na 2. miejsce w tabeli rosyjskiej ekstraklasy.

Również minimalnie zwyciężyli piłkarze Dinama Moskwa, którzy po trafieniu Nikołaka Komliczenki okazali się lepsi od ekipy FC Tambow. W 75. minucie na boisku pojawił się Sebastian Szymański.

Trzech Polaków wystąpiło podczas potyczki PFK Soczi - Urał Jekaterynburg (2:0). Maciej Wilusz rozegrał całą konfrontację, Michał Kucharczyk występował na murawie do 54. minuty, zaś Rafał Augustyniak wszedł z rezerwy na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry.