Bundesliga. Tak wyglądał doping w domu Lewandowskich. Klara w koszulce Bayernu Monachium

Anna Lewandowska zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widzimy 3-letnią Klarę podczas oglądania transmisji z meczu Bayernu Monachium z Unionem Berlin.

Piotr Bobakowski
Robert i Anna Lewandowscy Instagram / Na zdjęciu: Robert i Anna Lewandowscy
W niedzielę Bayern Monachium wznowił sezon 2019/20 wyjazdowym meczem z 1.FC Union Berlin (2:0). Spotkanie na Stadion An der Alten Foersterei w ramach 26. kolejki Bundesligi dostarczyło sporą dawkę emocji widzom przed telewizorami, w tym Klarze Lewandowskiej.

3-letnia córeczka Lewandowskich z uwagą obserwowała przebieg meczu, siedząc na kanapie przed telewizorem. Anna Lewandowska udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym Klara prezentuje się w koszulce Bayernu z nr "9" i nazwiskiem "Lewandowski" na plecach.

Dziewczynka miała powody do radości, kiedy kapitan reprezentacji Polski zdobył gola z rzutu karnego (bramka na 1:0 w 40. minucie). "Dzisiaj długo oczekiwany przez nas mecz Bundesligi... Inny niż zawsze... Bez kibiców na stadionach.Kto mocno kibicuje przed telewizorami?" - czytamy w komentarzu do fotografii.

Żona najskuteczniejszego napastnika Bundesligi razem z córkami (Klarą i Laurą) sama przebywa w Monachium. Od tygodnia "Lewy" i spółka byli bowiem poddani kwarantannie przed wznowieniem rozgrywek w Niemczech, które zostały zatrzymane w połowie marca z powodu pandemii koronawirusa.

W niedzielę przed transmisją z meczu Union - Bayern Lewandowska zabrała córeczki na spacer do parku. Popołudnie w domu Lewandowskich w Monachium było już poświęcone na kibicowanie ekipie aktualnych mistrzów Bundesligi.