Liga Mistrzów. Atalanta Bergamo - Paris Saint-Germain. Kontuzja Keylora Navasa

Keylor Navas nie dokończył ćwierćfinałowego meczu z Atalantą Bergamo. Bramkarz Paris Saint-Germain musiał opuścić boisko z powodu kontuzji mięśnia.

Robert Czykiel
Keylor Navas PAP/EPA / Rafael Marchante / Na zdjęciu: Keylor Navas
Atalanta Bergamo długo prowadziła w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Włoski kopciuszek jednak tym razem został skarcony przez zespół naszpikowany gwiazdami. Paris Saint-Germain ostatecznie wygrało 2:1.

Paryżanie wcześniej mogliby przegrywać wyżej, ale w pierwszej połowie kilka razy świetnie interweniował Keylor Navas. Po przerwie bramkarz z Kostaryki miał jednak mnóstwo pecha.

33-latek w pewnym momencie położył się na murawie i wezwał pomoc medyczną. Widać było, że zawodnik PSG ma problemy z mięśniem. Ostatecznie został na boisku, ale tylko na chwilę.

Kilka minut później Navas opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Sergio Rico, dla którego był to dopiero dziewiąty występ w tym sezonie. Hiszpan jednak miał niewiele pracy, a jego koledzy w końcówce spotkania zdołali wyrwać zwycięstwo i awans do półfinału LM.

Na razie nie wiadomo, co dokładnie stało się Navasowi. Wątpliwe jednak, że zobaczymy go w półfinale, który odbędzie się 18 sierpnia. Rywalem będzie RB Lipsk lub Atletico Madryt.

Liga Mistrzów. Atalanta Bergamo - PSG. Zobacz reakcję Mbappe po pudle Neymara (foto) >>

Liga Mistrzów. Atalanta Bergamo - Paris Saint-Germain. Piłkarze uczcili ofiary koronawirusa >>