Liga Mistrzów. FC Barcelona - Bayern Monachium. Tak wyglądał Lionel Messi w I połowie. Był załamany

Po pierwszej połowie FC Barcelona przegrywała z Bayernem Monachium 1:4. Nic więc dziwnego, że jeden z liderów "Dumy Katalonii" Lionel Messi był wręcz załamany. To był po prostu istny koszmar dla ekipy z Hiszpanii.

MD
Lionel Messi PAP/EPA / Rafael Marchante / Na zdjęciu: Lionel Messi
Lionel Messi łapał się za głowę i przecierał oczy ze zdumienia. Argentyńczyk wyglądał w I połowie piątkowego ćwierćfinału Ligi Mistrzów na kompletnie załamanego. Nie ma co się jednak dziwić. Na pewno nie tak wyobrażał sobie ten pojedynek.

Przypomnijmy, że Bayern Monachium już w trzeciej minucie wyprowadził pierwszy silny cios. Trafił wówczas Thomas Mueller. Kilka chwil później było 1:1, po samobójczym golu David Alaby.

Później mieliśmy ok. 10 minut, które wstrząsnęły Barceloną. Bramki zdobywali kolejno Ivan Perisić, Serge Gnabry i raz jeszcze Thomas Mueller.

Na około kwadrans przed końcem I połowy było już 1:4. "Duma Katalonii" przyjęła arcymocne ciosy i musiała zmienić swoją taktykę przed powrotem na boisko.

Po przerwie gra się zaostrzyła. W 58. minucie pierwszego gola po powrocie z szatni zdobył Luis Suarez, zmniejszając w ten sposób straty do dwóch bramek (2:4). To pewnie delikatnie poprawiło nastrój Messiego i spółki.

Tak wyglądał Messi w I połowie meczu FC Barcelona - Bayern Monachium:

Transmisja z meczu FC Barcelona - Bayern Monachium w Polsat Sport Premium 1, TVP2 i na WP Pilot.