Skandal w polskiej lidze. Trener uderzył sędziego?

Do skandalu miało dojść w trakcie meczu IV ligi pomiędzy Porawiem Większyce a Agroplonem Głuszyna (3:1). Trener gości Andrzej Moskal miał wtargnąć na murawę i uderzyć sędziego. Spotkanie zostało przerwane.

Tomasz Skrzypczyński
Andrzej Moskal Newspix / Na zdjęciu: Andrzej Moskal
Środowe spotkanie na szczycie IV ligi opolskiej pomiędzy Porawiem Większyce a Agroplonem Głuszyna zakończyło się przedwcześnie i prawdopodobnie wynik zostanie zweryfikowany jako walkower dla drużyny gospodarzy.

Jak informuje serwis galaktycznyfutbol.pl przy wyniku 3:1 dla drużyny z Większyc przy linii bocznej miało dojść do zamieszania po faulu zawodnika gości, któremu sędzia główny pokazał czerwoną kartkę.

Wtedy na boisko wkroczył trener Agroplonu Andrzej Moskal, który uderzył arbitra. Spotkanie zostało przerwane.

WP SportoweFakty dotarły do jednego ze świadków zdarzenia. Szkoleniowiec miał uderzyć sędziego, ale nie w twarz, tylko w ramię. Zdenerwowało go wykluczenie jego zawodnika.

Szkoleniowca, byłego asystenta Michała Probierza w Cracovii, czeka najprawdopodobniej kara ze strony Wydziału Gier i Dyscypliny a drużyna gości może zostać ukarana walkowerem - przekonuje galaktycznyfutbol.pl.

Ekipa Porawia Większyce miała na koncie komplet 15 punktów po rozegraniu pięciu kolejek.

Dariusz Tuzimek: Liga Mistrzów to za wysokie progi. Czytaj więcej--->>>