PKO Ekstraklasa. Cracovia - Raków. Bramka stadiony świata! Zobacz, jak pięknie trafił David Tijanić (wideo)

W sobotę David Tijanić pokazał, że potrafi cudownie przymierzyć. Zdobył wspaniałą bramkę podczas meczu Cracovia - Raków Częstochowa (2:2). Po prostu perfekcja zawodnika ekipy spod Jasnej Góry.

Mateusz Domański
Cudowna bramka Tijanicia Twitter / Canal+ Sport / Cudowna bramka Tijanicia
Rewelacyjna bramka Davida Tijanicia padła w 15. minucie sobotniego meczu Cracovia - Raków Częstochowa. Zawodnik postanowił oddać uderzenie zza pola karnego, które okazało się wręcz idealne. Piłka wylądowała w okienku bramki Karola Niemczyckiego.

Kompletnie nie spodziewali się tego obrońcy Cracovii. Byli daleko od rywala, a kiedy ten oddał tak perfekcyjny strzał, z pewnością mocno się zdziwili.

- To było fenomenalne uderzenie. Nic nie mógł zrobić Niemczycki (...). Niemal zdjął pajęczynę z bramki Cracovii. Brawo Raków - mówił rozemocjonowany komentator. - Mamy bramkę miesiąca - wtórował mu drugi.

Cudowne trafienie Tijanicia było golem na 2:0 dla Rakowa. Wcześniej asystował on Tomasowi Petraskowi.

Mimo kapitalnego wejścia w mecz, częstochowianie nie wyjechali ze stolicy Małopolski z pełną pulą. W 21. minucie bramkę kontaktową zdobył Filip Piszczek, natomiast w samej końcówce wyrównał Ivan Fiolić. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.