Premier Liga: trzecie z rzędu zwycięstwo Lokomotiwu Moskwa, cały mecz Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa

Lokomotiw Moskwa z piątym triumfem w sezonie 2020/2021 Premier Ligi. W starciu 10. kolejki zespół, którego zawodnikami są Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus (rozegrali całe spotkanie), pokonał u siebie FK Chimki 2:1.

Tomasz Rosiński
Grzegorz Krychowiak Getty Images / TF-Images / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
W ostatnim czasie Lokomotiw złapał wiatr w żagle (wygrane z FC Tambow oraz CSKA Moskwa) i w niedzielę chciał przedłużyć swoją zwycięską serię, co mu się udało zrealizować.

Od początku rywalizacji gospodarze mieli przewagę optyczną, którą udokumentowali bramką w 25. minucie. Wówczas do siatki po rzucie rożnym trafił Witalij Lisakowicz, a asystował mu Vedran Corluka.

Po zmianie stron przyjezdni za sprawą Kiriła Bozhenowa doprowadzili do remisu. Jednakże radość gości nie trwała zbyt długo, gdyż moskiewską drużynę w 55. minucie po zagraniu od Antona Miranczuka na prowadzenie wyprowadził Władisław Ignatjew i jak się później okazało ustalił wynik tej konfrontacji.