Polska - Finlandia. Kamil Grosicki show! Zobacz jego hat-tricka [WIDEO]

Kamil Grosicki dał wspaniały pokaz swoich umiejętności podczas pierwszej połowy meczu Polska - Finlandia. Był bardzo aktywny w ofensywie, dzięki czemu zdołał ustrzelić hat-tricka.

Mateusz Domański
Kamil Grosicki PAP / Adam Warżawa / Na zdjęciu: Kamil Grosicki
Kamil Grosicki rozpoczął strzelanie już w dziewiątej minucie. Wówczas wykorzystał dobre podanie od Arkadiusza Milika. "Grosik" pokonał fińskiego bramkarza płaskim uderzeniem.

W 18. minucie było 2:0 dla Polski. Na listę strzelców ponownie wpisał się Kamil Grosicki. Tym razem asystował mu Jakub Moder. Po podaniu zawodnika Lecha Poznań "Grosik" kapitalnie huknął pod poprzeczkę.

38. minuta to gol numer trzy w wykonaniu Kamila Grosickiego. Z hat-tricka cieszył się po tym, jak źle wybijał Vaisanen. Futbolówka trafiła prosto pod nogi polskiego skrzydłowego, który ze stoickim spokojem wpakował ją do siatki.

To pierwszy hat-trick w reprezentacji Polski w wykonaniu kogoś innego niż Robert Lewandowski od 2009 roku.

Do przerwy Polska prowadziła z Finami 3:0. Drugą połowę można oglądać w TVP1, TVP Sport i w Polsacie Sport.