Włosi poszli po bandzie. Jacek Góralski uznany za kryminalistę

Jacek Góralski znalazł się w jednym gronie z Jokerem i Hannibalem Lecterem. Polski piłkarz został okrzyknięty jednym z największych kryminalistów w historii.

Robert Czykiel
Włosi zadrwili z Jacka Góralskiego PAP / Włosi zadrwili z Jacka Góralskiego
Jacek Góralski w meczu Włochy - Polska wszedł na boisko na początku drugiej połowy. Środkowy pomocnik jednak nie dokończył spotkania. Sędzia pokazał mu czerwoną kartkę w 77. minucie.

Zawodnik Kajrata Ałmaty zobaczył dwie żółte kartki. Już w pierwszej sytuacji powinien zostać wyrzucony z boiska po brutalnym faulu na Andrei Belottim. Wtedy jednak arbiter go oszczędził.

Włosi jednak nie mają litości dla reprezentanta Polski. Instagramowy profil Gli Autogol zamieścił na swoim koncie wymowną grafikę. "Góral" znalazł się w gronie trzech najgroźniejszych kryminalistów w historii.

28-latek został zestawiony z Hannibalem Lecterem i Jokerem. To pokazuje, co o naszym zawodniku sądzą Włosi. Co ciekawe, choć Góralski słynie z agresywnej gry, ale to była jego pierwsza czerwona kartka w drużynie narodowej.

Polacy przegrali z Włochami 0:2 i stracili pierwsze miejsce w grupie A1 Ligi Narodów. W środę na koniec tych rozgrywek zagramy na Stadionie Śląskim z Holandią.

Liga Narodów. Włochy - Polska. Za to zagranie Robert Lewandowski powinien być wyrzucony z boiska >>

Liga Narodów. Włoskie media krytycznie o polskich piłkarzach. Najsłabszy był Lewandowski >>