Liga Europy. Standard - Lech. Mikael Ishak wskazał elementy do poprawy

Mikael Ishak otworzył wynik spotkania w Liege, ale to gospodarze cieszyli się ostatecznie z trzech puntków. Zawodnik Lecha wskazał elementy, jakie jego zespół musi poprawić przed kolejnym spotkaniem.

Mateusz Kozanecki
Na zdjęciu od prawej: Mikael Ishak PAP/EPA / JULIEN WARNAND / Na zdjęciu od prawej: Mikael Ishak
Lech Poznań ma już tylko matematyczne szanse na awans do fazy pucharowej Ligi Europy. Podopieczni Dariusza Żurawia przegrali ze Standardem Liege 1:2, choć prowadzili 1:0 po trafieniu Mikaela Ishaka.

Do przerwy z kolei utrzymywał się bezbramkowy remis, po bezbarwnej grze w wykonaniu wicemistrzów Polski. - Trener powiedział nam w przerwie, że mamy grać nieco bardziej kreatywnie i być bardziej skupieni. Nie wprowadziliśmy tego w życie i w drugiej połowie ta gra zbyt dobrze nie wyglądała - powiedział Mikael Ishak w pomeczowej rozmowie z TVP.

Był to trzeci z rzędu mecz, w którym Lech Poznań stracił bramkę w końcówce. Mikael Ishak wskazał na elementy w grze, jakie musi poprawić jego zespół przed kolejnymi spotkaniami.

- Musimy zmienić podejście i grać inteligentnie. W innym przypadku nie mamy po co wychodzić na boisko. To trzeba zmienić od następnego spotkania, bo z Benfiką może być piekielnie trudno - zakończył.

Kolejny mecz Lech rozegra w poniedziałek, kiedy na wyjeździe zmierzy się z Lechią Gdańsk w PKO Ekstraklasie. 3 grudnia z kolei "Kolejorz" w Lizbonie zagra z Benfiką.

Twitter po meczu Standard - Lech. "Punkty stracone we frajerskich okolicznościach"

Czy Lech Poznań awansuje do fazy pucharowej LE?